למה קופה רושמת למסעדה זה חובה

קופות רושמות מאפיינות את קדמת הטכנולוגיה של העידן של היום. הן מעדכנות את המארחת במסעדה בכל מה שהיא צריכה לדעת, בין אם מדובר בשולחנות וכיסאות שמתפנים, בביטולי הזמנות וכל מה שבין לבין. הנה כמה טיפים לגבי שיפור ההתנהלות העסקית במסעדה שלכם בעזרת הקופות האלו. 

אם אמרו לכם שבכל מסעדה ובית קפה חובה להחזיק קופה מהסוג הרושם, לחלוטין סיפרו לכם אמת לאמיתה. קופות רושמות למסעדות ובתי קפה, מאפשרות לצוות להיות מעודכנים בכל מה שקורה במסעדה. כמו כן, קופה רושמת למסעדה מאפשרת לצוות לנהל את תהליכי העבודה במסעדה. בואו נבין ביחד במה קופה מהסוג הזה יכולה לתרום לעסק. נתחיל עם מה שהכי חשוב במסעדות, התיאום בין אנשי הצוות והעבודה הנכונה ביניהם. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא של רכישת קופה כזו. 

קופה רושמת למסעדה – במה היא תורמת? 

אם אתם מעוניינים לרכוש קופה רושמת למסעדה או לבית קפה, דעו שהיא תחולל פלאים בתהליכי העבודה של הצוות. קופה מהסוג הזה מסוגלת לשייך פרודוקטים למדפסת של המטבח, כמו גם למדפסת של הבר במסעדה. כמו כן, צוות המלצרים יוכל להסתייע בשרטוט המסעדה שקיים בקופה הרושמת. 

כשצוות המלצרים מודע לשרטוטי המסעדה שמצויים בקופה הרושמת, קל במיוחד לאותו צוות להגיע ללקוחות במהירות וביעילות. זה מקל משמעותית על המלצרים בקבלת הזמנות וטיפול בהזמנות של לקוחות המסעדה. ואם מדובר במסעדות מאוד גדולות, הרי שהפיצ'ר הזה בקופות הרושמות יכול לחולל ממש פלאים. 

פחות עיכובים בהזמנות במסעדות עם קופות רושמות 

לא פעם, לקוחות נאלצים להמתין ארוכות עד שהמלצר מגיע אליהם. לעיתים זה קורה בגלל שהמלצר לא מכיר את מספרי השולחנות בעל-פה. עם שרטוט המסעדה בקופה הרושמת, הוא לא יצטרך להכיר את המסעדה בעל-פה ולא את מספרי השולחנות, לפחות לא בתחילת החפיפה לעבודה. עם הזמן, השרטוט יסייע לו להכיר את המסעדה על בוריה. 

עם הזמן, תהליכי העבודה במסעדה עשויים להשתנות. חשוב לדעת, התוכנות של קופות רושמות בדרך כלל גמישות וניתנות לביצוע שינויים של תהליכי עבודה במסעדות. התוכנות מראות לכם דוחות חכמים שונים, כמו למשל דוחות בחיתוכים רחבים בנוגע למכירת פריטים שונים בתפריט, מכירה לפי קטגוריה, דוחות ספקים, דוחות מלצרים ועוד. 

איזו קופה רושמת למסעדה עדיף לרכוש? 

ישנם סוגים שונים של קופות רושמות למסעדות ובתי קפה, ככה שכדאי לערוך מחקר שוק טרם הרכישה של הקופה. אם אתם לא בטוחים בסוג הקופה שכדאי לרכוש למסעדה, תנסו לברר באילו דגמים של קופות משתמשות המסעדות של הקולגות שלכם. 

עוד כדאי לזכור, יהיה חשוב גם לערוך השוואת הצעות מחיר של קופות רושמות. ככל שתעמיקו במחקר השוק שלכם ובהשוואת הצעות המחיר, ככה תוכלו כנראה לחסוך יותר כסף במעמד רכישת הקופה הרושמת למסעדה שלכם.